fbpx

Loučení IX. A a IX. B

Aktuality
156

Loučení IX. A a IX. B proběhlo letos netradičně. Deváťáci nevystoupili jako předešlá léta na pódiu v kině Luna, ale pozvali všechny své učitele a spolužáky na mimořádný Google Meet. Téměř celý rok totiž usedali každé ráno před obrazovky svých počítačů, aby distančně absolvovali 9. ročník.

Ale zvládli to, a tak se v úterý 22. 6. 2021 v 10 hodin ve všech třídách rozsvítily interaktivní tabule a na nich se v plné parádě on-line rozloučili společným proslovem, poděkováním a následovaly prezentace plné krásných vzpomínek.

A co budoucnost? Jaké jsou jejich další cíle? To se dozvíte ve vestibulu školy, kde deváťáci ve spolupráci s paními učitelkami výtvarné výchovy Janou Gořulovou a Gabrielou Černockou vytvořili svá tabla.

Přejeme, aby se jim na středních školách, učilištích dařilo a aby byli spokojení a šťastní i v osobním životě. Hodně štěstí!!!

Třídní učitelky Mgr. Lucie Kmošťáková a Ing. Šárka Onderková

Prohlédněte si fotografie.

Další aktuality:
Menu