fbpx

Žák Ondřej Dvořák kraloval v zeměpisné olympiádě

Děkujeme Mgr. Dagmar Hrabovské, místostarostce pro školství Městského obvodu Ostrava-Jih, která ve čtvrtek 8. dubna 2021 přijala a ocenila našeho skvělého deváťáka Ondru Dvořáka – vítěze krajského kola zeměpisné olympiády.

„Jsme rádi, že takového žáka v obvodu máme. Jeho úspěch je také dobrá vizitka školy a učitele zeměpisu Jiřího Andryse. Každopádně vždy oceňuji, když studenti zvládají díky své cílevědomosti a píli více věcí z různých oblastí. A to je právě také případ Ondry,“ uvedla místostarostka Dagmar Hrabovská.

O Ondrově vítězství v krajském kole zeměpisné olympiády jsme vás již informovali.

„Hodiny zeměpisu mě velmi baví a vždy se dozvím něco nového,“ sdělil Ondra Dvořák, který prokazuje nadstandardní znalosti ve více předmětech.

Prohlédněte si celý článek na webu Městského obvodu Ostrava-Jih.

Mgr. Václav Vávra

Paní místostarostka Dagmar Hrabovská a oceněný Ondřej Dvořák
Další aktuality:
Menu