Zeměpisná olympiáda 2021 – výsledky okresního kola

I v tomto nelehkém covidovém čase pro vás máme opravdu pozitivní zprávu!

Vítězem okresního kola zeměpisné olympiády se v kategorii C stal Ondřej Dvořák, žák třídy IX. B. Postupuje tedy do krajského kola, které se uskuteční stejně jako předcházející soutěžní klání formou distanční. Ondrovi moc blahopřejeme za reprezentaci školy a své osoby a věříme v úspěch i v krajském kole.

Samozřejmě Ondra nebyl jediným reprezentantem naší školy. Některým se bohužel nepodařilo zapojit do soutěže kvůli technickým problémům. Chci tímto poděkovat za úsilí a výsledky těmto žákům: v kategorii A soutěžily Terka Sobczyková (22. místo) a Klárka Sobczyková (24. místo), v kategorii B naši školu reprezentovali Martin Mazurek (14. místo) a Hanka Vejmolová (15. místo), v kategorii C Kateřina Němečková (29. místo) a Gabka Budíková (32. místo).

Ještě jednou všem děkuji a Ondrovi držíme palce!!!

Prohlédněte si diplom.

Mgr. Jiří Andrys