Psí sbírka

Aktuality
287

Tito mí osvojení pejsci měli štěstí. Ač jejich život nezačal příliš zdárně, dnes mají teplé pelíšky, plné misky, spoustu aktivit a zábavy, milující páníčky.

Bohužel není v mých silách zajistit tak hezký život všem těm pejskům, kteří to potřebují. V nelehké době covidové pandemie trpí pejsci v útulcích ještě více. Venčení z řad veřejnosti je momentálně nemožné, takže je vše jen na pracovnících útulku. Ti  nemají takový časový prostor, aby vyvedli za brány útulku všechny pejsky.

Přede dveřmi jsou Vánoce. Doba otevřených srdcí. Z předešlých let vím, že se to týká i Vás. Každoročně myslíte i na pejsky a přinášíte jim dárky pod náš školní vánoční  stromeček.

Také letos tato sbírka proběhne. Chcete-li tedy pejskům zpříjemnit Vánoce, budeme rádi za drobné dárky. Uvítáme těstoviny, rýži, psí konzervy, piškoty, pamlsky, deky, pelíšky… no, však Vy už víte :-). Darující budou samozřejmě odměněni obrázkem pejsků dle vlastního výběru.

Tradiční vystoupení mých „psích cirkusáků“ proběhne hned, jak jen to situace dovolí. 

Přeji nám všem pohodové, klidné a hlavně zdravé Vánoce a za pejsky předem MOC děkuji.

Mgr. Eva Panáčová

Menu