Organizace výuky 7. 12. – 11. 12. 2020

Aktuality, covid-19
  • Každodenní prezenční výuka ve škole: všechny třídy 1. stupně, třídy 9. ročníku.
  • Rotační týdenní režim výuky:
    • Prezenční výuka – třídy 7. ročníku
    • Distanční výuka – třídy 6. a 8. ročníku
  • Třídy 1. stupně budou vpouštěny do budovy ZŠ od 7.40 hod., II. stupeň – třídy prezenční výuky od 7.50 hod.
  • Žáci 6. a 8. ročníku – distanční výuky si mohou v případě potřeby přijít vyzvednout tištěné materiály na vrátnici v době  9 – 11 hod.
  • Ranní školní družina je v provozu od 6 hod. v budově Klegova 29A. Do výuky převádějí žáky vychovatelky.
  • Všechny třídy prezenční výuky se učí ve svých učebnách, zůstávají zde po celou dobu výuky, nestěhují se ani na výuku cizích jazyků.
  • Žáky, kteří přicházejí na individuální konzultace, si vyzvedává vyučující ve vestibulu školy.

Prezenční i distanční výuka je pro žáky povinná, dokládání důvodů nepřítomnosti je nutné i nadále dle platného školního řádu!

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy