fbpx

Čtenářský klub ve třídě V. C

Aktuality, Šablony II
541

Minulý týden v naší třídě proběhla první schůzka Čtenářského klubu.

Cílem klubu je zábavnou formou přivést děti k četbě, rozvíjet jejich čtenářskou gramotnost, ale také sdílet vlastní čtenářství spolu s doporučováním si četby navzájem. Hlavním prvkem čtenářského klubu je dílna čtení. Žáci se budou také učit rozvíjet slovní zásobu formou slovních her, kvízů, tajenek, doplňovaček a křížovek týkajících se všeobecných znalostí, zejména z literatury. Zapojíme rovněž prvky dramatické výchovy, např. hraní rolí podle určitého textu. Už jsme si stihli navrhnout obal oblíbené knížky, vyplnit pár políček v čtenářském bingu a popovídat si o právě čtených knížkách…

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Veronika Tkačuková

Další aktuality:
Menu