Škola OnLine – kontrola přihlašovacích údajů

Vážení rodiče,

žádáme Vás o důslednou kontrolu Vašich přihlašovacích údajů do Školy OnLine.

• Pokud jste dosud přístup do Školy OnLine neměli, byl Vám odeslán registrační PIN, jehož prostřednictvím si sami vytvoříte vlastní uživatelské jméno a heslo.
  • Pokud jste již přístup do Školy OnLine měli, ale zapomněli jste heslo, nechejte si vytvořit nové heslo.
  • Pokud jste již přístup do Školy OnLine měli, ale nevíte uživatelské jméno, požádejte o přístupové údaje mailem (vaclav.vavra@zslukasove.cz).

Máte-li na naší škole více dětí, je možné sloučit všechny informace pod jeden uživatelský účet, abyste se nemuseli přepínat.

Přihlašovací údaje pro zákonné zástupce a přihlašovací údaje pro žáky nejsou shodné; každý uživatel musí mít své vlastní přístupové údaje, které mezi sebou není možné kombinovat.

Žádáme Vás, abyste informace a novinky ve Škole OnLine kontrolovali průběžně, nejlépe jednou denně. Kromě aktuálního rozvrhu hodin a klasifikace žáků Vám prostřednictvím Školy OnLine budeme sdělovat i další důležité informace týkající se chodu školy.

Doporučujeme Vám také mobilní aplikaci Škola OnLine – Android, iOS.

Mgr. Václav Vávra