Nový třídní časopis třídy V. B

Aktuality
79

Děvčata ze třídy V. B začala vydávat třídní časopis a takto o něm napsala:

Jelikož jsme si chtěly vyzkoušet práci redaktorů v časopise, rozhodly jsme se vydávat třídní časopis, který bychom Vám rády představily. Časopis byl poprvé vydán 14. 9. 2020 ve třídě V. B. V časopise se dozvíte novinky ze světa, školní novinky, upozorníme na kulturní akce v Ostravě a každý měsíc se dočtete zajímavosti z různých témat. Také pravidelně v každém čísle připravujeme křížovku. Rubriky jsme si rozdělily a každá z nás se věnuje jedné z nich. Adéla bude každý měsíc přinášet zajímavosti ze světa, Eliška sepíše nejdůležitější události ze školy, Markéta bude informovat o kulturních akcích ve městě a Natálie každý měsíc zjistí zajímavosti z nejrůznějších témat.

Doufáme, že se časopis bude spolužákům líbit, a již nyní začínáme pracovat na dalším čísle.

Natálka, Markétka, Adélka D. a Eliška z V. B

Prohlédněte si nové vydání třídního časopisu V. B.

Menu