Školní psycholog – pomoc v době uzavřené školy

Vážení rodiče, milí žáci!

Již přes měsíc se potýkáme s mimořádnými opatřeními v souvislosti s výskytem nového koronaviru.  Každý z nás vnímá nastalou situaci trochu jinak, občas nás může přepadnout špatná nálada, strach nebo úzkost. Je zcela v pořádku přiznat si, že mi není úplně dobře a obrátit se na někoho s žádostí o pomoc. Často nám může pomoci třeba jen to, že se se svými problémy a starostmi svěříme jinému člověku.

Pokud se cítíte nepříjemně a pomohlo by vám probrat svou situaci s někým nezaujatým, můžete prostřednictvím e-mailu kontaktovat školní psycholožku PhDr. Hedviku Balandovou. Psát mohou jak žáci, tak i rodiče. Všechny informace jsou samozřejmě důvěrné.

E-mail: hedvika.balandova@zslukasove.cz

Pracovní pozice školního psychologa je zřízena v rámci projektu OP VVV „Šablony II“ (Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0012658).

Další materiály: