Fajne školní bistro!!! – hlasování

Aktuality

Ve čtvrtek 26. března 2020 se uskuteční v naší školní jídelně ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové projektový den – vaření s šéfkuchařem Davidem Valíčkem.

Společně s našimi kuchařkami bude vařit vyhlášený kuchař s mezinárodními zkušenostmi. Předem připravil 3 netradiční menu, z nichž si strávníci vyberou to, na které mají největší chuť. Každé celkové menu obsahuje 3 chody – předkrm nebo polévku, hlavní chod a dezert.

Hlasovat mohou všichni strávníci do pátku 14. února 2020, poté bude zveřejněno vítězné menu, na které se můžete těšit.

Hodnotit, jak vám chutnaly jednotlivé chody vybraného menu, pak budete moci opět na našem webu školy.

Tato akce je podpořena v rámci projektu Statutárního města Ostrava „Fajne školní bistro!!!“ a koná se pod záštitou náměstkyně primátora Mgr. Andrey Hoffmannové, Ph.D.

Hlasovat můžete TADY.