Předškoláci – první seznámení s Květou a Kazimírem

Ve středu 22. ledna 2020 navštívily naši školu děti z Mateřské školy Adamusova v Ostravě-Hrabůvce.

Poprvé si vyzkoušely, jaké je to být opravdovým školákem v opravdové třídě, a seznámily se s novými kamarády – Květou a Kazimírem. Vzorná Květa jim ukázala, jak má vypadat správně nachystaná aktovka, nezbednému Kazimírovi děti poradily, co do aktovky patří a co raději do školy nosit nemá. Předškoláci se také naučili, jak správně držet pastelky, a zvládli si vybarvit i svou vlastní školní aktovku.

Mgr. Dita Nitschmannová

Na druhou partu předškoláků čekala plyšová stonožka Božka a samozřejmě taky spousta úkolů. Kluci a holky je zvládli splnit na jedničku, a tak si na konci našeho dnešního setkání zahráli na interaktivní tabuli oblíbené pexeso.

Těšíme se na příště!

Mgr. Kamila Vávrová

Prohlédněte si všechny fotografie.

Projekt byl finančně podpořen Městským obvodem Ostrava-Jih.

Další aktuality: