Informace k ozdravnému pobytu žáků 5. – 9. ročníku

Aktuality

Informace pro přihlášené účastníky ozdravného pobytu na základě vyhodnocení veřejné zakázky:

• Termín: 22. 2. 2020 – 6. 3. 2020
  • Místo: Hotel Dlouhé stráně, Loučná nad Desnou – Rejhotice 72, web: www.hotelds.cz
  • Přesná výše doplatku bude stanovena v lednu 2020 (oznámení na konzultační třídní schůzce 9. ledna 2020). Podle definitivního počtu přihlášených žáků bude rozpočítaná výše dotace na 1 žáka a následná výše doplatku. Úhradu je nutno zaslat na účet školy do konce ledna 2020.
  • V celkové ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, strava, pitný režim, doprava
  • Náklady na skipasy si hradí účastníci sami
  • V 1. týdnu bude realizován lyžařský a snowboardový nebo turistický kurz; ve 2. týdnu animační program „Detektivní škola“
  • Pro žáky 9. ročníku bude zároveň probíhat příprava na přijímací zkoušky z ČJ a M