Za kulturou do Opavy

Aktuality
66

V pondělí 4. listopadu 2019 jsme vyrazili do Slezského divadla v Opavě na představení Noc na Karlštejně.

Tuto divadelní hru napsal Jaroslav Vrchlický, o kterém se budeme zanedlouho učit v literatuře. A tak jsme spojili příjemné s užitečným a nelitovali jsme. Byla to skvělá podívaná a nezapomenutelný zážitek. Slezské divadlo je malinké, ale velmi krásné. Získali jsme místa v lóži, kde mnozí z nás seděli poprvé. Radost nám udělaly nejen výborné herecké a pěvecké výkony, živý orchestr, ale také nápadité kulisy. Představení sklidilo obrovský úspěch všech diváků.

Pěkně nám po té podívané vyhládlo, proto jsme zavítali i do obchodního centra Breda a tam měly radost zase naše hladové žaludky.

A kam se vydáme v Opavě příště? Do Slezského muzea!

Prohlédněte si fotografie.

Žáci třídy VIII.A

Menu