Škola volá… Technické muzeum Tatra Kopřivnice

V rámci našeho školního projektu Škola volá… se v sobotu 22. června 2019 uskutečnil víkendový výlet do kopřivnického Technického muzea Tatra.

Výlet byl určen primárně pro předškoláky a jejich rodiče, ale mohli se ho zúčastnit i školní děti. Ty mohly jet buď samy nebo v doprovodu svých rodičů. Akce se zúčastnilo celkem 16 osob – paní Němečková, paní Andělová, paní Honišová, paní Šnapková a manželé Hodovi; všichni s jedním dítětem až třemi dětmi.

Přeprava do Kopřivnice byla naplánována vlakem, někteří rodiče se však rozhodli využít alternativní možnost dopravy vlastním vozem. Všichni jsme se pak zúčastnili návštěvy muzea automobilů. Po skončení prohlídky jsme se ještě občerstvili v restauraci a pak už jen tradáá domů.

Podle reakcí účastníků lze říci, že se výlet vydařil a všichni by se byli rádi zúčastnili dalších podobných akcí.

Mgr. Dan Fešárek

Prohlédněte si fotografie.

Projekt je podpořen dotací Městského obvodu Ostrava-Jih.

Další aktuality: