Koncert školních sborů – video

K závěru každého školního roku na naší škole neodmyslitelně patří skvělé koncerty školního pěveckého sboru Lukášek, který na 1. stupni vede Mgr. Gabriela Koláčová a na 2. stupni Mgr. Zuzana Kramarenková.

Ten letošní se konal ve středu 12. června 2019 – nikoho neodradilo venkovní tropické počasí, takže se školní hala zaplnila posluchači do posledního místa. Oba dva sbory si kromě písní, které zazněly na nedávné školní akademii k 50. výročí školy, připravily i mnoho dalších novinek. Rodičům, prarodičům i sourozencům se představili sólisté jak pěvečtí, tak i nástrojoví, a to včetně kytarové výpomoci bývalých žáků!

Skutečnou ozdobou tohoto koncertu byla početná skupina sedmi zpívajících deváťáků! Sladká tečka na závěr? Ani ta nechyběla – závěrečný muzikantský dort chutnal všem…

Mgr. Václav Vávra

Prohlédněte si videa: