Spuštěn nový školní web

Aktuality

Dne 28. srpna 2016 byla spuštěna nová verze školního webu. Jedná se o sedmou verzi školního webu zslukasove.cz od roku 2003.

Na starší verze školního webu se můžete podívat prostřednictvím webu Internet Archive Wayback Machine, který automaticky prochází a archivuje webové stránky. Náš školní web byl touto službou poprvé zaregistrován 7. ledna 2004. Některé odkazy jsou funkční dokonce i dnes… vzpomene si ještě Gabka Turanská, že v březnu 2004 vyhrála školní kolo soutěže v gymnastice? A pamatoval by si ještě Patrik Rakošán, jak za celou třídu děkoval za natření lavic?

Aktuální verze školního webu vychází z grafického stylu Material design, kterým Google sjednocuje vzhled webových stránek a prostředí mobilního operačního systému Android. Školní web je nově plně responzivní (vzhled se přizpůsobí rozměrům zařízení, na kterém je zobrazován – stolní počítač, tablet, chytrý telefon).

Prohlédněte si starší verze školního webu.

Mgr. Václav Vávra