Kazimír šel do školy

Kazimír a Květuška dnes přivítali společně naše budoucí prvňáčky. Kazimír sice moc příkladně nepůsobil – vykřikoval, měl nemístné poznámky a také přiznal, že ho škola nebaví, ale Květuška zastupovala drtivou většinu těch vzorných a tak děti pozvala na malou okružní trasu školou. Doprovod jim dělali již ostřílení školáci ze 4. tříd.

Na děti nečekalo žádné suchopárné čtení nebo psaní, čekala na ně spousta rozmanitých činností, které malí předškoláci moc rádi plnili. Po zatancování v tělocvičně měli možnost stát se malými africkými bubeníky, kteří na krásné zdobené bubínky rozehrávají rytmickými údery své momentální nálady.

Nemohlo chybět kreslení, interaktivní tabule, iPady a také jízda na koloběžkách. A nemohlo chybět ani mlsání – tentokrát v duchu zdravé výživy, v podobě sladkého ovoce. Fotka na závěr a… milý předškoláčku, v září se na Tebe budeme těšit. A Tebe, Kazimíre, už snad tyto děti konečně aspoň trochu napraví.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Eva Panáčová