fbpx

Den otevřených dveří – foto, video

Den otevřených dveří se v předvánočním čase uskutečnil ve čtvrtek 3. prosince 2015. Pro návštěvníky jsme v naší škole připravili jak samotnou ukázku vyučovacích hodin, tak i mnoho dalších aktivit – od pečení cukroví, přes překážkovou dráhu v tělocvičně, výtvarnou dílničku, předpověď počasí s tablety iPad, ukázku zumby, vánoční betlém až k naší tradiční školní čajovně.

Přidali jsme i informace o logopedii (nápravě řeči) a výuce matematiky metodou prof. Hejného nebo výuce cizích jazyků. Odpolední část náležela vánočnímu jarmarku. Večer byl zakončen vánočním koncertem školního pěveckého sboru Lukášek.

Za zaslané fotografie i zpracované video děkujeme panu Vinku Kadlečkovi.

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.

Fotovideo i koncert školního pěveckého sboru si můžete prohlédnout TADY.

Koncert školního pěveckého sboru si můžete přehrát také TADY.

 

Další aktuality:
Menu