Kazimír se předvádí

Dětem z MŠ Adamusova se ve čtvrtek 8. října 2015 náš Kazimír předvedl opravdu v pravém světle!  Nejen, že neustále vykřikoval a přemlouval předškoláky ke zlobení, ale také nám zamíchal zlomyslně číslice mezi písmenka, aby děti zmátl. Ty se však nedaly a jeho kulišárnu záhy odhalily.

Kazimírova aktovka se od minulého týdne ani trochu nezlepšila. Mičuda, plyšák a místo strouhátka „struhadlo“, hračky a na svačinu bonbóny.  Předškoláci z něj byli tak rozhořčeni, že se s ním odmítli fotit. Ještě že to zachránila vzorná Květuška. Kazimírovi pěkně vyčinila a pak s dětmi zapózovala fotografovi. Kazimíra vzali na milost jen někteří… tak třeba ještě dostane šanci, rošťák jeden. Ostatně už brzy uvidíme.

Fotografie z návštěvy dětí z MŠ v naší škole si můžete prohlédnout TADY.