Jaké projekty jsme ukončili a s čím od září 2015 začneme?

Naše škola byla úspěšná ve výzvě č. 56 Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy – na podporu čtenářství jsme v rámci našeho projektu “Rozvoj čtenářské gramotnosti” získali finanční prostředky ve výši 227 024 Kč. Projekt bude na naší škole realizován v termínu září – prosinec 2015.
V červenci 2015 byl ukončen projekt “Sdílím, sdílíš, sdílíme”, který byl zaměřen na práci s mobilními dotykovými zařízeními a jejich praktické využití ve výuce. V rámci tohoto projektu jsme pro naši školu pořídili 20 tabletů Apple iPad.
V srpnu 2015 jsme podali projektovou žádost i do další výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy označovanou jako výzva č. 57, kterou budeme směrovat na podporu rozvoje technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy.