7.A v médiích – film o filmu

V úterý a ve středu 26. a 27. května 2015 se třída 7.A zúčastnila mediálního workshopu v K-Triu (projekt Média, komunikace, kreativita) , v rámci kterého si dvě skupiny žáků vytvořily své vlastní reportáže. Zajímá vás, jak to vypadalo v zákulisí…?

Než budou dvě nové reportáže z dílny 7.A zveřejněny, podívejte se, jak bylo náročné vymyslet téma, sepsat otázky, vybrat realizační tým, nahrát stand-up a namluvit asynchrony… Všechny tyto odborné termíny z mediální oblasti už sedmáci nejen znají, ale právě na těchto workshopech si je mohli v praxi a pod vedením skvělých lektorů z DDM Vratimov vyzkoušet.

Video “7.A v médiích – film o filmu” bylo zpracováno na školním Apple iPad Air v programu iMovie.

Mgr. Václav Vávra