fbpx

Projekt Edison – jak umíme zeměpis?

O pohoštění našich hostů z projektu Edison se v průběhu celého týdne staralo mnoho učitelů naší školy. Čtvrteční ráno 5. března 2015 bylo oslazeno výtečnými labutěmi paní učitelky Naděždy Střalkové.

Další program projektu Edison pokračoval prezentacemi i zeměpisnými otázkami, na kterých si mohli naši žáci uvědomit, že by bylo dobré doučit se nejen angličtinu…

Čtvrteční odpoledne pak patřilo společnému setkání našich zahraničních hostů i našich žáků a rodičů ve školní jídelně spojené s různými vystoupeními – od úvodní zumby, přes houslové trio až po závěrečný školní pěvecký sbor Lukášek. Příjemnou atmosféru celého odpoledne vytvořili i naši zahraniční hosté, kteří se do programu také aktivně (hudebně či tanečně) zapojili.

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.

aiesec_logo

Další aktuality:
Menu