Den otevřených dveří 2015 – foto

Ve čtvrtek 8. ledna 2015 se uskutečnil již tradiční Den otevřených dveří 2015.

Nejen naši předškoláci, kteří navštěvovali naši školu v rámci projektu Předškolák Lukášek se stonožkou Božkou, ale i další budoucí prvňáčci si dnes mohli se svými rodiči, prarodiči i sourozenci prohlédnout naši školu, do které začnou v září 2015 chodit.

Pro všechny jsme připravili zábavné odpoledne s mnoha úkoly v různých třídách i odborných učebnách: od školní tělocvičny, přes interaktivní tabule a iPady, skládání puzzle a zpívání ve školní klubovně… Na dlouhé trase přes celou školu si mohli budoucí žáci vyzkoušet znalosti cizích jazyků, dějepisu, ovládání počítačů i fyzikální pokusy. Sladkou odměnou byly pro každého čerstvě napečené školní muffiny.

Všichni předškoláci s podporou svých rodičů předvedli to nejlepší, takže se u zápisu nemusejí ničeho bát!

Zápis do 1. ročníku proběhne v pondělí 19. ledna a v úterý 20. ledna 2015. Více informací najdete TADY.

Na fotografie ze Dne otevřených dveří se můžete podívat TADY.

Mgr. Václav Vávra