Generace ruku v ruce… nový projekt a pozvánky

Vážené maminky, tatínkové, babičky, dědečkové… Se začátkem jara 2014 startuje na naší škole projekt „Generace ruku v ruce“, který si klade za cíl představit činnost a výsledky práce dětí v rámci volnočasových aktivit – kroužků.

Už název projektu napovídá, že bychom rádi oslovili i generaci prarodičů či praprarodičů našich žáků. Na jednotlivých akcích v rámci projektu se rádi setkáme se všemi, kdo mají chuť a náladu podívat se na některé z kulturních vystoupení nebo se zapojit do výtvarných aktivit spolu s dětmi.

Rádi Vás přivítáme na půdě školy s Vašimi náměty, protože i předávání zkušeností a společné trávení volného času pomáhá vychovávat nejmladší generaci. Doufáme, že s námi příjemně strávíte třeba některé jarní odpoledne a obohatíme se vzájemně.

A co všechno Vám nabídneme?

  • První z akcí bude koncert školního pěveckého sboru, který se uskuteční ve středu 2. dubna 2014 od 16.00 hod. v prostorách školní klubovny LUKIN základní školy MUDr. Emílie Lukášové (pozvánka).
  • Na 15. dubna 2014 připravujeme velikonoční výtvarný workshop a výstavu žákovských výtvarných prací (pozvánka).
  • V dalším termínu – 30. dubna 2014 pak budou následovat vystoupení pohybová a literárně-dramatická.

Tento náš projekt byl podpořen účelovou dotací z rozpočtu statutárního města Ostrava.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy

Další aktuality:
Menu