Družina – Kutílek, zpívání i karneval

Kutílek je kroužek, kam se přihlásilo tolik dětí, že musel být rozdělen na dvě skupiny. Paní vychovatelka Zdráhalová v něm některé děti s výrobky vyfotila – TADY.

Družinová notička je název pěvecké soutěže, na kterou se v lednu děti ze všech oddělení školní družiny připravovaly a která 29. ledna 2014 proběhla. Účast soutěžících byla velká, přihlásilo se přes 40 dětí a porota neměla lehký úkol. Vítězové byli odměněni diplomy a malými pozornostmi, ale vlastně se dá říct, že zvítězili všichni, protože měli odvahu vystoupit před ostatní děti a ukázat, že něco dovedou.  Fotky najdete TADY.

V únoru míváme již tradičně ve školní družině karneval. Ten letošní se uskutečnil 6. února 2014. Na fotkách je vidět, jak si děti užívaly tanec i soutěžení – podívejte se TADY.

Všechny fotografie si můžete prohlédnout TADY.

Anna Janušková