Podzimní anglické hry – 1. místo pro 4.A!!!

Dne 15. listopadu 2013 se konala v MŠ Wattsenglish vědomostní a sportovní soutěž „Podzimní anglické hry“. Naši školu reprezentovali žáci 4.A. třídy.

Každá škola dostala za úkol prezentovat jednu anglicky mluvící zemi. Po dlouhém očekávání nám byl přidělen Nový Zéland. A tak začalo velké shánění informací, vyrábění koláží, vymyšlení pokřiku a nacvičování naší „TV show“, která se porotě velice líbila. K soutěži patřily i sportovní disciplíny např. skákání v pytlích, hod na koš nebo překonání překážkové dráhy. Po sečtení všech bodů jsme netrpělivě čekali na konečné pořadí. A jak jsme dopadli?

V konkurenci 4 škol jsme vybojovali 1. místo. Byl to perfektní výkon. Děkuji za skvělou reprezentaci školy..

Fotografie si můžete prohlédnout TADY (po načtení fotogalerie klikněte na Všechny fotky…).

Napsala Mgr. Blanka Kožušníková