Školní družina v září 2013

Co se dělo ve školní družině v září 2013?

• V pondělí 16. září 2013 zahájil ve školní družině svoji činnost Pohybáček, který bude probíhat každé pondělí od 15.00 do 16.00 hodin. Tato velmi oblíbená hudebně-pohybová zájmová činnost je určena dívkám všech oddělení. V minulém školním roce uskutečnil  Pohybáček dvě vystoupení na veřejnosti a jednu ukázkovou hodinu pro rodiče.
  • V úterý 17. září 2013 zahájil svoji činnost Kutílek. Jedná se o speciální zájmovou pracovně-technickou činnost. Přihlášené děti jsou rozděleny do dvou skupin, schází se každé druhé úterý od 15.00 do 16.30 hodin.
  • První společná hodina zpěvu po prázdninách proběhla v pátek 13. září 2013. Většina starších dětí ji uvítala s nadšením, prvňáčci koukali, co se to děje, ale brzy již spokojeně sledovali dění. V závěru byli všichni společně vyfotografováni  – podívejte, kolik se nás sešlo…

Fotografie najdete TADY.

Anna Janušková