Národní házená – sportovní kroužek

Aktuality, Sport

Vážení rodiče, ve spolupráci s SSK Vítkovice nabízíme dětem 1. stupně možnost navštěvovat sportovní kroužek národní házené. Obsahová náplň bude zaměřena na všestranný rozvoj obratnosti a míčové hry. V průběhu roku se děti budou podle svého zájmu v tomto sportu moci postupně účastnit zápasů a turnajů. Kroužek bude od září probíhat v tělocvičně školy, povedou ho kvalifikovaní lektoři.

Děti, které chodí do školní družiny, si budou trenéři vyzvedávat a do kroužku je odvedou společně. V rámci registračního poplatku 350 Kč jsou žáci pojištěni pro případ úrazu.

Přihlášku a další informace naleznete TADY, vyplněné přihlášky odevzdejte prosím třídnímu učiteli. Případné dotazy budou zodpovídat trenéři během třídních schůzek dne 17. září 2013.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy