Školní družina v březnu 2013

Jak proběhl březen 2013 v naší školní družině…?

• Od začátku března 2013 všechna oddělení školní družiny soustředěně pracovala na výzdobě: „Vítáme sluníčko“. Výzdoba je umístěna v přízemí budovy ŠD a určitě se všem líbí.
  • Také jsme se s dětmi připravovali na recitační soutěž „Družinový veršík“. Do soutěže se přihlásilo 43 dětí z 1.- 4.třídy.
  • Dne 21. března 2013 se spousta dětí účastnila Velikonoční dílničky, kterou u nás pořádalo Středisko volného času Ostrava –Zábřeh.
  • Dne 25. března 2013 přijelo divadlo Smíšek s představením „Jak švec ke štěstí přišel“. A jako vždy to byla skvělá zábava.
  • Dne 27. března 2013 děti navštívily knihovnu v Závodní ulici v Ostravě-Hrabůvkce, kde byl pro ně připraven zajímavý program. Děti byly rozděleny do tří skupin, jedna skupina si povídala o velikonočních tradicích, dětských autorech a ilustrátorech. Druhá skupina měla zvládnout různé soutěže, doplňovačky a hlavolamy, třetí skupina zkoušela dramatizaci pohádky.

Na fotografie z družinových akcí v březnu 2013 se můžete podívat TADY.

Anna Janušková, vedoucí vychovatelka

Náhled fotografií: