Den otevřených dveří 2013

Zveme vás na Den otevřených dveří, který jsme pro vás připravili na středu 9. ledna 2013 od 8 do 18 hodin.

Dopoledne se můžete podívat na vyučování – v našem školním vzdělávacím programu Škola pro život vyučujeme prostřednictvím moderních metod a forem, např. na mnoha interaktivních tabulích.

Odpoledne se děti mohou zapojit do naučných her, které budou pro všechny připraveny v našich odborných učebnách (nová jazyková učebna, počítačová učebna, učebna fyziky, přírodopisu, hudební výchovy, školní kuchyňka…).

Ve velké tělocvičně se mohou všichni předškoláci zúčastnit připravených závodivých her.

Pro všechny šikovné předškoláčky máme připraveny drobné dárky.

Fotografie ze Dne otevřených dveří 2012 najdete TADY.

Zápis do 1. ročníku se uskuteční v úterý 15. a ve středu 16. ledna 2013 vždy od 11 do 18 hodin. Další informace o zápisu najdete TADY.