Slavnostní předání opravné školy

V úterý 6. listopadu 2012 byla slavnostně předána naše opravená škola. K symbolickému otevření zrevitalizované budovy došlo za přítomnosti Mgr. Karla Sibinského, starosty městského obvodu Ostrava-Jih, Ing. Radima Lauka a Bc. Radima Miklase, místostarostů městského obvodu Ostrava-Jih, a Ing. Sylvy Sládečkové, vedoucí oddělení školství a kultury. Slavnostní dopoledne zahájila Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy, která přivítala všechny přítomné. Ke slavnostnímu okamžiku přispělo i vystoupení školního pěveckého sboru Lukášek.

Dnešním dnem byl tedy ukončen projekt Ekotermo Ostrava-Jih, v rámci kterého byly v naší škole opraveny střechy a vyměněna okna. Provedeno bylo také zateplení obvodových stěn všech tří pavilonů včetně jejich barevného sjednocení.

Článek o dnešní slavnostní akci byl publikován i na webu Městského obvodu Ostrava-Jih – TADY.

Mgr. Václav Vávra

Fotografie si můžete prohlédnout tady: