S mapou běhá celá Ostrava!!!

Ve čtvrtek 18. října 2012 se uskutečnil závod v orientačním běhu o poháry v rámci běhu XXII. ročníku závodu v orientačním běhu FINÁLE ŠKOL 2012. Pořádá jej Městský svaz orientačních sportů v Ostravě jako celoroční soutěž pro veřejnost S mapou běhá celá OSTRAVA!!! 2012. Na naší škole tento závod již tradičně organizoval Mgr. Roman Olša a Mgr. Josef Zajíc.

Závodu se zúčastnilo 268 žáků. Více se o celém závodu můžete dočíst na webu Novinky.cz, kam pravidelně své články píše Mgr. Josef Zajíc. Z jeho článku vybíráme:

Soutěžilo se urputně. V sázce byly tři poháry. Jeden pro nejlepší školu ve FINÁLE ŠKOL 2012. Pohár získala již po dvaadvacáté pořádající škola – ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka.

Pohár ředitelky ZŠ a MŠ MUDr. E. Lukášové Petry Kalouskové získali žákyně a žáci ze základní školy ve Staré Bělé.

Celý článek Mgr. Josefa Zajíce si můžete přečíst TADY.

Výsledky závodu v orientačním běhu najdete TADY.

Fotografie ze závodu najdete TADY.