Rodilý mluvčí v hodinách angličtiny – nabídka kurzu

Aktuality, Zveme vás

Vážení rodiče,

pro příští školní rok 2012/2013 připravujeme v rámci zkvalitnění výuky zapojení rodilého mluvčího do povinných hodin anglického jazyka na 1. i na 2. stupni ZŠ. Tento kvalifikovaný odborník bude spolupracovat s českými pedagogy vyučujícími angličtinu a některé vyučovací hodiny budou zaměřeny na zlepšení komunikačních dovedností žáků v cizím jazyce.

Protože se nám již vloni osvědčila spolupráce s britskou společností Wattsenglish, rozhodli jsme se na zkušenosti navázat. Pro ty z vás, kteří by měli zájem přihlásit své děti i do dalších kurzů anglického jazyka, přinášíme také komerční nabídku této společnosti. Nabízíme možnost konání zmíněných kurzů na půdě naší školy, případně pro menší děti v prostorách mateřské školy nebo školní družiny. Pro rodiče tak odpadá nutnost vyzvedávat dítě dříve z družiny a vozit je v odpoledních hodinách do kurzů jinam. Informace naleznete v příloze a na webových stránkách www.wattsenglish.com.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy

Wattsenglish – leták a přihláška TADY