Zdatní páťáci na Lukášce!

Dne 9. května  2012 se osm zdatných páťáků z naší školy zúčastnilo sportovní soutěže Zdatný páťák pořádané již tradičně Základní školou Porubská v Ostravě-Porubě. Naši školu reprezentovalo těchto osm statečných: Lucie Petrušková (5.A), Denisa Hlaváčková (5.A), Tereza Köglerová (5.B), Rút Šindlerová (5.B), Matěj Hoza (5.A), Martin Adámek (5.A), Jakub Kyncl (5.B) a Ferdinand Ošťádal (5.B).

Žáci soutěžili ve čtyřech disciplínách – sprint na 50 m, skok do dálky, hod plným míčem a překážková dráha. Výsledky byly vyhodnocovány zvlášť pro dívčí a zvlášť pro chlapecká družstva. Naše děvčata se ve velké konkurenci umístila na pěkném jedenáctém místě a chlapci na osmém z celkového počtu šestnácti přihlášených škol. A jelikož počasí bylo přímo ukázkové, potkali jsme zde spoustu kamarádů a krásně jsme si zasportovali, akci všichni hodnotíme jako velice úspěšnou a jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit.

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.

Mgr. Dita Nitschmannová