Popenec, jiřinka, šalvěj a jiné…

Nevíte o čem je řeč?

Tohle jsou tři zástupci z říše rostlin, které měli poznat z 26 ukázek naši žáci na soutěži MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ na Střední zahradnické škole ve čtvrtek 3. 5. 2012. Své znalosti si ověřili ještě v testu z botaniky.

Naši školu reprezentovali a takto uspěli žáci:

Mladší kategorie:

• 1. místo Jakub Katz 6.A
  • 4. místo Halušková Štefánia  6.B
  • 7. místo Loserth Jiří 6.A
  • 13. místo Návratová Kateřina 6.B

Starší kategorie:

• 3. místo Vašíčková Barbora 7.A
  • 9. místo Kubiš Patrik 7.A
  • 16. místo Černá Barbora 7.A
  • 17. místo Špitalský Daniel 7.A

Loňskou vítězku Barču Vašíčkovou vystřídal letos šesťák Jakub Katz. Pojede reprezentovat Ostravu  22. – 2 4. června 2012 až do Klatov. Držme mu palce!!!!

Někteří odcházeli s cenami (baťůžky, kalkulačky, kšiltovky, peněžní  poukázky) a všichni jsme byli obdarováni  gerberami.  Příjemný pocit z hezkého dopoledne umocníme ještě těšením na exkurzi 24. května 2012 na Hukvaldy.

PS: Své bývalé spolužáky – osmáky i učitele pozdravuje vítěz starší kategorie, bývalý žák naší školy a gymnazista Tony Skřipčák.

Děkujeme všem za reprezentaci naši školy!

Mgr. Jana Lacigová