Pětiboj ČEZ – soutěžili jsme…

Po velkém úspěchu ve školním roce 2010/2011, kdy se naše škola probojovala až do celorepublikového finále, jsme se i letos přihlásili do sportovní soutěže s názvem Oranžový pětiboj, kterou pořádá skupina ČEZ. S velkým nasazením jsme se v rámci hodin tělesné výchovy pustili do plnění pěti stanovených disciplín.

Letos nás čekaly tyto: skok do dálky z místa, člunkový běh, střelba na koš (mladší žáci na vyznačený čtverec), přeskoky přes lavičku a račí chůze. Veškeré výsledky žáků zaznamenávali učitelé do databáze a tyto byly následně centrálně vyhodnoceny. Ačkoli bylo naše odhodlání zvítězit obrovské, letos jsme se bohužel ve velké konkurenci škol do finále neprobojovali. I přesto byly naše výsledky více než pěkné. Z mladších žáků  (kategorie 1. – 4. tříd) bychom jako pět nejúspěšnějších  jmenovali Jakuba Nedělu, Jana Červenku, Matěje Blahutu, Veroniku Vojcíkovou a Adama Nevického, ve starších žácích (5. – 9. třída) pak sportovně zazářili Petr Klabačka, Ota Lang, Ladislav Bůžek, Vojtěch Toman a Lukáš Popek.

Podrobné výsledky všech dětí si můžete prohlédnout TADY.

Všem žákům děkujeme za úsilí a nejlepším sportovcům blahopřejeme!

Mgr. Dita Nitschmannová a Mgr. Roman Olša