Anglický slavík 2012

Ve  čtvrtek  3. 5. 2012  jsme se zúčastnili 14. ročníku pěvecké soutěže „Anglický slavík“ na ZŠ Gajdošova. Naši školu reprezentovali v kategorii pěveckých skupin 6. – 7. ročníků žáci 7. třídy Petr Koláč, Adéla Prymusová, Jana Kosíková, Zuzana Maradová a Veronika Kokešová.

Pěvecké výkony všech zúčastněných žáků byly vynikající. Christina Perri, Adele… to jsou melodie, které teď „letí“ na radiových vlnách světových hitparád. My jsme sáhli do písňového archivu a vybrali si píseň „Only you.“

I když se nám tento rok nepodařilo dosáhnout na přední umístění, pěvecké vystoupení našich žáků bylo skvělé. Děkuji všem za reprezentaci naší školy a paní učitelce Mgr. Zuzaně Kramarenkové za klavírní doprovod.

Napsala Mgr. Blanka Kožušníková

Pamětní list si můžete prohlédnout TADY.