Uvolňování žáků z výuky

Vážení rodiče!

Upozorňujeme Vás, že v souladu se školním řádem a vnitřním řádem ŠD není možné uvolňování žáků z výuky na základě telefonického hovoru.

Pokud potřebujete uvolnit své dítě během dopoledne z výuky, musí žáka 1. stupně vyzvednout osobně zákonný zástupce nebo jím pověřená zletilá osoba, která se prokáže třídnímu učiteli. Žáci 2. stupně musí předložit učiteli vyplněnou žádost o uvolnění podepsanou jeho zákonným zástupcem. Tento formulář si může žák vyzvednout předem u tajemnice školy nebo stáhnout z webových stránek školy. Z důvodu zajištění bezpečnosti žáků není jiný postup možný!

V případě, že potřebujete uvolnit dítě z ŠD v jinou dobu, než je uvedeno v přihlášce, je nutno tento údaj písemně uvést v deníčku, který má dítě v ŠD. Netelefonujte prosím během provozu ŠD jednotlivým vychovatelkám, nemohou se věnovat telefonátům jednotlivých rodičů, protože vykonávají výchovnou činnost s dětmi.

Děkujeme za spolupráci!

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy