Školní družina v prosinci 2011

V prosinci 2011 proběhly ve školní družině tři společné akce všech oddělení. 14. prosince 2011 k nám opět přišli ze SVČ Ostrava-Zábřeh s vánoční dílničkou. Děti vyráběly drobné dárečky a vánoční ozdoby. Tato akce byla skvěle zajištěna a výrobky se povedly! FOTO

19. prosince 2011 jsme zhlédli pohádku O zatoulané sněhové vločce, přijelo k nám totiž divadlo Smíšek a i tentokrát jsme se pořádně nasmáli. Zároveň nám pohádka přiblížila vánoční atmosféru.

21. prosince 2011 jsme měli vánoční besídku u stromečku. Zazpívali jsme si společně koledy, které jsme se naučili v pátečních hodinách zpěvu a děti předvedly, co umí navíc: recitaci, hru na hudební nástroje, zpěv… FOTO.

A v závěru se vrátíme ke STEPMÁNII, která ve školní družině proběhla v listopadu 2011. Naše družina získala 2. místo v obvodním kole a následně 2. místo v celoměstském kole. Blahopřejeme všem, kteří se této soutěže zúčastnili! FOTO

 

Anna Janušková, vedoucí vychovatelka

Další aktuality:
Menu