Předškolák Lukášek – pozvání pro všechny předškoláky

Zveme vás

Vážení rodiče předškoláků,

na naší ZŠ MUDr. Emílie Lukášové v Ostravě-Hrabůvce probíhá již od podzimu dopolední klub Předškolák Lukášek, který je zaměřený na seznámení předškoláků se školním prostředím a na rozvoj jejich dovedností a znalostí. Předškolák Lukášek je veden kvalifikovanými pedagogy. Hravou formou děti spolu s pohádkovými postavami – nezbedným Kazimírem a vzornou Květuškou – procházejí výtvarnými, hudebně-pohybovými činnostmi, rozvíjejí si oblast jemné motoriky, koordinaci pohybu, ale i správnou výslovnost. Pravidelná setkání se konají v moderní klubovně školy vybavené interaktivní (dotykovou) tabulí.

Předškolák Lukášek má svůj samostatný web predskolaklukasek.blogspot.com, kde najdete všechny informace i s fotografiemi.

Rádi vás přivítáme jak v dopoledních hodinách v klubu Předškolák Lukášek, tak i během Dne otevřených dveří nebo kdykoli jindy.

Den otevřených dveří – úterý 10. ledna 2012

Zápis do 1. ročníku – 16. a 17. ledna 2012