PF 2012

Aktuality, Důležité

Vážení rodiče, kolegové, milí žáci – současní i bývalí!

Máme tady konec roku, hodnotíme a bilancujeme. Něco se nám povedlo více, něco méně a něco třeba vůbec. Tak už to v životě bývá. Ve školství máme tu výhodu, že školní rok se nekryje s tím kalendářním, tak si pořád můžeme říkat, že je ještě čas – na splnění důležitých úkolů, či na jejich dotažení do zdárného konce. Pořád se dají vylepšit známky, dostat do hlavy další informace, můžeme se naučit novým dovednostem. Vždyť do konce školního roku zbývá ještě dlouhých šest měsíců! Tak se můžeme utěšovat a dávat si různá předsevzetí. Vždycky ale záleží jen na nás, protože – však to znáte – než se nadáme, bude tady červen. A naši lenost za nás bohužel nepřekoná nikdo jiný. Jen my sami se musíme zase pustit do něčeho nového, rozšířit si své obzory. Je úplně jedno, jestli to bude na začátku nového školního nebo kalendářního roku, začít můžeme kdykoliv. Slušné a vstřícné chování, vzájemná pomoc nemusí být jen předsevzetím, ale součástí každého dne. Konec kalendářního nebo školního roku může být předělem, který nám pomůže si to uvědomit a posílí naše budoucí snažení. Děkujeme všem za spolupráci, milá přání, vzpomínky na bývalé spolužáky i učitele, ale i za kritiku a připomínky. Přeji nám všem, aby příští rok byl lepší než ten končící.

Pevné zdraví, hodně úspěchů a optimismu v roce 2012!

Petra Kalousková, ředitelka školy

Další aktuality:
Menu