Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu

Aktuality

Tak zní název kampaně pořádané v rámci projektu Recyklohraní, do kterého je naše škola již dlouhodobě zapojená. V loňském školním roce proběhlo první kolo této akce, a jelikož mělo u žáků velkou odezvu, rozhodli jsme se zapojit i v roce letošním.

Principem soutěže je nasbírat co největší počet vysloužilých (funkčních i nefunkčních) mobilních telefonů. Soutěží se o hodnotné ceny v podobě třídních výletů, zážitkových víkendových pobytů, vstupenek do aquaparků, lanového centra, ZOO, kina a další. Mobily můžete odevzdávat p. uč. Nitschmannové (pavilon A, 1. patro) do 31. ledna 2012. Nefunkční mobily budou následně odborně zrecyklovány, funkčními telefony pak mohou být obdarovány děti z dětských domovů. Za každý mobilní telefon budou škole rovněž připsány body v rámci již zmiňovaného projektu Recyklohraní, které lze také proměnit v zajímavé dárky.

Takže neváhejte a sbírejte!

Web projektu Věnuj mobil najdete na adrese www.venujmobil.cz TADY.

Mgr. Dita Nitschmannová