Florbalový turnaj

Sport

Ve středu 2. 11. 2011 se naše škola zúčastnila florbalového turnaje. Organizátorem bylo Ostravské sdružení volného času. Turnaj se konal ve sportovní hale v Ostravě-Dubině. Prezence proběhla od 8 do 8.30 hod., celkem se přihlásilo devět družstev z okolních škol. Následovalo rozlosování do dvou skupin. Ve skupině se odehrály zápasy formou každý s každým, ze kterých postupovaly dvě družstva do finálových bojů.

Našim žákům se bohužel nepodařilo vyhrát, pouze dvakrát remízovali a jednou prohráli. Tím se umístili na třetí pozici ve skupině, a proto nezasáhli do dalších bojů o pódiová místa. I přesto se naši hoši nemusí stydět za předvedený výkon a patří jim poděkování.

Naši školu reprezentanti: Michal Kozák, Patrik Rakošán, Matouš Lepiarz, Denis Hauke, Lukáš Popek, David Kacíř, René Sikora, Marek Hanuš, Vojtěch Toman, Filip Šimík, Adam Kalina, Patrik Hrbáč.

Mgr. Roman Olša