První zasedání žákovského parlamentu

Dva měsíce odpočinku a radostí skončily a začala škola. Proto se musel poprvé 16. září 2011 sejít také školní žákovský parlament, kterému předsedala paní učitelka Martina Tomaníková. Všichni předsedové se dozvěděli plánované akce, ke kterým má dojít v tomto školním roce. A jaké že to jsou?

Nejdůležitější bylo zjištění, že organizace kroužků je v tomto školním roce jiná, vybírá se 100 Kč za měsíc, ale pokryje to všechny materiály.

Další akcí, která probíhá teď, je sběr papíru!

Dále jsme se dozvěděli, že budeme mít nově vyzdobenou klubovnu Lukin, novým metodikem prevence je paní učitelka Lenka Jeřábková. A poslední novinkou je, že se naše škola účastní projektu Moderní škola, ze kterého bychom měli mít nové interaktivní tabule ve třídách! Už teď se těšíme!

Barbora Černá