Studénka – Zábřeh (kino Luna)

V sobotu 21. 3. 2015 se konečně po dlouhé odmlce uskutečnil další z řady výletů 5. A třídy. Tentokrát se ho ovšem kromě Vaška Zbořila, Terezky Kuglerové, Terezky Fešárková, Terezky Bittnerové a Terezky Slovákové zúčastnil i Jan Rehánek, žák 8. B třídy, čímž celá akce získala mezitřídní věhlas.

Na nádraží v Ostravě – Svinově jsme se sešli až skoro o půl desáté, vlakem jsme se přesunuli do Studénky a odtud přes louky mezi Studénkou a Jistebníkem a dále kolem jistebnických a polaneckých rybníků pěšky až do Ostravy – Zábřehu. Celou trasu 19-ti kilometrů jsme absolvovali i s drobnými přestávkami za necelých 7 hodin a už teď se těšíme na další výlet. Uskuteční se o velikonoční sobotě a z Oder do Fulneku při něm překonáme vzdálenost 16 km. Budeme-li mít štěstí na počasí, tak jako tomu bylo i nyní, čeká nás opět velmi pěkná procházka. Tímto sdělením zveme na naše výlety širší žákovskou veřejnost. Bližší informace se dozvíte u pana učitele Dana Fešárka.

Mgr. Dan Fešárek

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.

Menu