Šablony II

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Projekt: Šablony II

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0012658

Organizaci byla poskytnuta dotace až do výše 2 220 975 Kč.

Z toho:

• MŠ: 573 109 Kč,
  • ZŠ: 1 306 298 Kč,
  • ŠD: 341 568 Kč.

Projekt podporuje osobnostně profesní rozvoj pedagogů MŠ, ZŠ a ŠD prostřednictvím dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, vzájemného setkávání a sdílení zkušeností pedagogů, pomoc při společném vzdělávání dětí a žáků, a to možností personálního posílení o školního asistenta v MŠ, školního asistenta v ŠD a školního psychologa v ZŠ.

V MŠ, ZŠ i ŠD budou ve výchovně-vzdělávacím procesu využívány informační a komunikační technologie, výuka formou projektových dnů, zapojení odborníka do výuky. Pro zařazení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami do hlavního proudu budou využívány čtenářské kluby v ZŠ a klub pro účastníky ŠD. Bude posilována spolupráce školy s rodiči žáků i místní komunitou.