Červencová milá povinnost

Aktuality

V prázdninovém červenci mě vždy čeká ještě jedna, velmi mně milá, povinnost. Zajet do psího útulku v Dětmarovicích a odevzdat dary, které jste vy, žáci naší školy, pejskům poslali.

Můj stařičký Citroen dostává jaksepatří zabrat, když v kufru veze těžký náklad. Těch konzerv a granulí, piškotů, mlsků a dek… S velkou hrdostí vždy dary předávám a samozřejmě nezapomenu nějakého toho hafánka vzít na malou procházku. Tentokrát to byla úžasňačka Nely. Byla veselá a věřím, že nebude mít čas v útulku zahořknout, neboť pro svou zlatou povahu jistě brzy najde páníčky.

Děkuji Vám všem – pravidelným i nepravidelným „sponzorům“ za Vaše dobré srdíčko a těším se na zimní sbírku, při jejíž příležitosti Vás přijde navštívit a nějakými těmi veselými kousky potěšit vřesinská psí smečka.

Prohlédněte si fotografie.

Mgr. Eva Panáčová