Poděkování – jarmark, sběr

Aktuality

Děkujeme všem rodičům, babičkám, dědečkům, tetám… Prostě všem, kdo pomáhali a podíleli se na přípravě výrobků pro tradiční vánoční jarmark. Školní jídelna letos praskala ve švech, předvánoční atmosféru pomohly navodit i vůně perníčků a dalších laskomin. Všichni návštěvníci mohli vybírat z nepřeberného množství vánočních dekorací, ozdob i drobných dárků. Velkou zásluhu na úspěšné realizaci mají i pedagogové ZŠ, vychovatelky ŠD a správní zaměstnanci školy.

Prohlédněte si fotografie z jarmarku.

Velmi oceňujeme zapojení rodinných příslušníků našich žáků a jejich pomoc i při pravidelných sběrových akcích pořádaných SRPŠ. Přehled nasbíraných kilogramů starého papíru v rámci letošní podzimní akce naleznete zde, nejlepší sběrači budou oceněni v rámci jednotlivých tříd.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy