Hlasujte pro Hravé atrium – projekt H4

Aktuality

Podpořte náš projekt Hravé atrium – projekt H4 v rámci participativního rozpočtu Společně tvoříme Jih.

Hlasování bude probíhat do neděle 11. listopadu 2018.

Hravé atrium – projekt H4  spočívá v proměně současného školního atria, které je pro více než 400 žáků naší školy již zcela nevyhovující. Což je velká škoda, protože volného místa ve třídách a odborných učebnách s narůstajícím počtem žáků postupně ubývá, a tak bychom rádi využívali k učení a relaxaci i školní venkovní prostory. Právě v atriu je mnoho vzrostlých stromů poskytujících přirozené stínění, horší je to už ale s velmi špatným stavem chodníčků a dalších volných ploch.

Proto bychom chtěli vybudovat nové místo nejen pro naše žáky, ale pro aktivní oddech všech generací:

• těšíme se na nový zastřešený altán, který vytvoří přirozené centrum nového atria,
  • pro relax využijeme streetartovou plochu na kreslení,
  • po protažení na lezecké stěně si odpočineme na nových lavičkách a stolcích – třeba u deskových her,
  • nezapomeneme ani na bezpečnou dopadovou sportovní plochu se sportovními motivy,
  • síly načerpáme na houpačkách…

V odpoledních hodinách bude nové školní atrium přístupné veřejnosti.

Projekt Hravé atrium předkládá Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ MUDr. E. Lukášové, předsedkyní spolku je paní Pavlína Karasová.

Děkujeme Vám za podporu v hlasování a těšíme se na setkání s Vámi v novém školním Hravém atriu.