Škola v přírodě – chata Hrádek – čtvrtek

Aktuality

Na předposlední den školy v přírodě na chatě Hrádek jsme se všichni moc těšili – šli jsme totiž pomáhat na Farmu pod Filipkou!

Děti si pohladily ovečky, kozy a telátko a pustily se do práce. Holky hrabaly suché listí a čistily okolí farmy od spadaných větví a kluci nosili kameny. Za odměnu se mohli všichni pomazlit se štěňátky a za odvedenou práci dostal každý pomocník balíček sýrů.

A ani odpoledne se nikdo nenudil. Na programu byla jízda na koni, opékání buřtů, zdobení perníčků, praní na valše, dokončování ovocného sirupu, podvečerní vodní překvapení a závěrečná hra “Farmář hledá ženu”.

Dneska vyhodnotíme soutěže, rozdáme ceny, pomůžeme dětem sbalit kufry a uklidit pokoje a kolem třetí hodiny odpoledne už se na své holky a kluky můžete těšit…

Prohlédněte si fotogalerii.